28.3.2022

Muzeum Novojičínska vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa „průvodce, pokladní" pro pobočku Žerotínský zámek Nový Jičín

Termín přihlášek je do 30. dubna 2022

Požadavky:

Náplň práce:

Předpokládaný nástup:
Nástup možný dle dohody

Místo výkonu práce:
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace Nový Jičín – Žerotínský zámek Nový Jičín

Platové poměry:
Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Email pro elektronické zasílání přihlášek:
sekretariat@muzeumnj.cz
(Předmět: Výběrové řízení –  průvodce, pokladní)

Písemnou žádost včetně všech povinných součástí přihlášky lze zaslat rovněž na adresu: Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, 28. října 51/12, 741 01 Nový Jičín

Součástí přihlášky musí být:

Termín podání přihlášky: do 30.4.2022

Zájemci budou následně informováni o případném termínu osobního pohovoru. Výběrové řízení se bude řídit zásadami ochrany osobních údajů GDPR.

Odkaz na webové stránky.
Odkaz na Instagramový post.
Odkaz na Facebookový post.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru