9.8.2022

Archeologický ústav AV ČR, Praha, v. v. i., přijme pracovníka na pozici „Konzervátor-restaurátor archeologických nálezů z kovových materiálů"

Termín přihlášek je do 26. srpna 2022

Nástup:
od 1. 10. 2022
Úvazek: plný
Smlouva: na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)

Nástupní plat: 24.000 Kč

Pracoviště: Restaurátorské laboratoře ARÚ, V Holešovičkách 41, Praha 8

Náplň práce: pracovník samostatně provádí průzkum, konzervaci a restaurování  archeologických kovových nálezů; zpracovává průběžně dokumentaci o konzervování předmětů, použitých materiálech, technikách a metodách; obsluhuje RTG zařízení v souladu se stanovenými Pravidly bezpečného zacházení s RTG přístrojem.

Požadavky: vzdělání v oboru konzervování-restaurování předmětů z kovu (Di.S, Bc., Ing.); praxe v oboru

Životopis: strukturovaný životopis zaměřený především na vzdělání a praxi zašlete v elektronické podobě na kontaktní adresu; uzavírka přihlášek je 26. 8. 2022

Přijímací pohovor: ústní přijímací pohovor proběhne ve stanoveném termínu na pracovišti, jeho součástí bude prezentace dokončených restaurátorských zpráv uchazeče; před přijímacím pohovorem je nutné doručit strukturovaný životopis uchazeče

Kontakt: PhDr. Helena Březinová, Ph.D., vedoucí Restaurátorské laboratoře; brezinova@arup.cas.cz; +420 723 075 925

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru