10.8.2022

Muzeum Komenského v Přerově, p. o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici „konzervátor/restaurátor"

Termín přihlášek je do 16. září 2022

Místo výkonu práce: Přerov
Předpokládaný nástup: od 1. 1. 2023 (nebo dříve dle dohody)
Pracovní úvazek: 1,0 (pracovní poměr na dobu neurčitou, 3 měsíce zkušební doba)
Funkce: 2.04.10 konzervátor, 2.04.08 restaurátor
Zařazení: 9. platová třída
Pracovní doba: 8 h

Popis práce:

Zákonné předpoklady:

Kvalifikační předpoklady:

Další požadavky:

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat:

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na adresu:
Jana Miková, personalistka, Muzeum Komenského v Přerově, p.o., Horní nám. 7/7, Přerov, 750 02, e-mail: mikova@prerovmuzeum.cz

Uzávěrka příjmu přihlášek: 16. 9. 2022 (datum doručení do Muzea Komenského v Přerově)
Nedoložení výše uvedených dokumentů je považováno za nesplnění formálních požadavků a je důvodem k vyřazení z účasti ve výběrovém řízení. Podáním přihlášky uchazeč souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení vypsaného zadavatelem.

Vybraní uchazeči, kteří budou splňovat předpoklady pro tuto pracovní pozici, budou e-mailem nebo telefonicky pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v pátek 23. 9. 2022.
Více o muzeu na www.prerovmuzeum.cz.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.
Odesláním životopisu udělujete Muzeu Komenského v Přerově, p.o., souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.