7.9.2022

Oblastní muzeum Praha-východ vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici „správce/kyně středisek"

Termín přihlášek je do 14. října 2022

Výkon práce:
Oblastní muzeum Praha-východ, Masarykovo náměstí 97 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav – základní pracoviště; střediska organizace v Brandýse n.L.-St. Bol., Panenských Břežanech, Jenštejnu a Hrusicích

Pracovní úvazek: plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) Platové zařazení: dle platného tabulkového tarifu Nástup možný od 1. 11. 2022

Požadavky:
–  vzdělání min. výuční list
–  schopnost zajišťování kompletního provozního chodu svěřených středisek
–  samostatné vedení agendy vozového parku
–  součinnost s vedením agendy vedoucího střediska
–  zajišťování výběrových (poptávkových) řízení pro akce provozního charakteru
–  provádí komplexní kontrolu stavu techniky
–  vede kontrolu a vydávání OOPP
–  provádí školení BOZP
–  doložitelné organizační schopnosti
–  provádí samostatně údržbu technických zařízení a odpovídá za včasné zajišťování jejich revizí, servisních prohlídek atp.
–  provádí samostatně údržbu zahrad a parků
–  schopnost samostatné systematické práce
–  schopnost týmové práce
–  ochota se učit novým věcem
–  uživatelská znalost práce na PC
–  řidičský průkaz min. skupiny B podmínkou
–  časová flexibilita (práce nad rámec pracovní doby v době konání výstav, akcí, atp.)

Výhodou:
–  předchozí praxe ve správcovské pozici
–  aktivní řidič
–  doložitelná znalost dalších dovedností

Popis pracovní náplně:
–  samostatné zajišťování chodu a vedení správcovské agendy střediska
–  aktivní podílení se na tvorbě a rozvoji aktivit Oblastního muzea Praha-východ
–  spolupráce na doprovodném programu Oblastního muzea Praha-východ

Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis (max. 1 normostrana textu) zašlete na e-mail: vlastislav.janik@ompv.cz do 14. 10. 2022.

Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru od 17. 10. 2022. Bližší informace na tel. +420 737 283 305 v pracovní dny od 9:00 do 15:00 hod.

Oblastní muzeum Praha-východ si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv během jeho průběhu zrušit bez výběru vítěze.