5.10.2022

Muzeum regionu Boskovicka vyhlašuje výběrové řízení na pozici „správce objektů židovská čtvrť"

Termín přihlášek je do 28. listopadu 2022

Pracovní náplň:

Požadavky:

Výhodou:

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat:

Součástí přihlášky musí být:

Další informace:
Nástup 1. ledna 2022 (případně dle dohody). Místo výkonu práce: Boskovice – sídlo zaměstnavatele Hradní 642/1 a Bílkova 7, Boskovice.
Písemné přihlášky zasílejte na adresu Muzeum regionu Boskovicka, p.o., Hradní 642/1, 680 01 Boskovice, na obálku napište „VŘ – SPRÁVCE“ nebo e-mailem (včetně scanů požadovaných dokumentů) na adresu muzeum@muzeum-boskovicka.cz, do předmětu zprávy napište „VŘ – SPRÁVCE“. Písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení nebudou vráceny.
Bližší informace k pracovní pozici podá PhDr. Roman Malach, PhD. (tel.: +420 734 392 418, mail: malach@muzeum-boskovicka.cz)
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu. Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.

Přihlášky doručte nejpozději do 28. 11. 2022 do 12 hodin.
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru