20.10.2022

Masarykovo muzeum v Hodoníně hledá kolegu na pozici „dramaturg sálu Evropa – Produkční, programový a kulturně výchovný pracovník"

Termín přihlášek je do 4. listopadu 2022

zveřejnění do 4. 11. 2022 do 12:00 hod., VŘ 11. 11. 2022

Místo výkonu práce: Sál Evropa, Národní tř. 21, 695 01 Hodonín

Profese: Produkční, programový a kulturně výchovný pracovník / pracovnice

Mzdové rozpětí: 9. tř.

Počet nabízených míst: 1

Doba zaměstnání: od 1. 12. 2022 nebo dle dohody na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Vzdělání: minimálně vyšší odborná škola nebo VŠ bakalářský stupeň

Obor: kultura, edukace, management

Pracovní poměr: 40 hod týdně – nepravidelně rozvržená pracovní doba

Požadované dovednosti:

Pracovní náplň:

Další požadavky:

Tvůrčí dovednost, manuální zručnost. Pečlivost, schopnost samostatné i týmové práce. Časová flexibilita, pracovní nasazení, vstřícnost a ochota se sebevzdělávat a učit se novému.

Požadujeme předložit:
Programovou koncepci sálu Evropa na rok 2023 v rozsahu dvě stránky A4, potvrzení o dosaženém vzdělání.

Nabízíme:

Kontaktní osoba:
Mgr. Hana Sýkorová, tel.: +420 518 351 834, +420 724 533 710

Nabídky s profesním životopisem zasílejte nejpozději do 4. 11. 2022 na e-mailovou adresu: masarykovomuzeum@masaryk.info. Zprávu označte v předmětu: „výběrové řízení – dramaturg sálu Evropa".