31.10.2022

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Historik umění – kurátor podsbírky Umělecké řemeslo"

Termín přihlášek je do 25. listopadu 2022

Předpokládaná náplň práce:

Požadavky:

  • Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru dějiny umění
  • Doložitelná odborná specializace na oblast uměleckého řemesla
  • Schopnost samostatné, zodpovědné a pečlivé práce, dobré organizační schopnosti
  • Zkušenost se správou sbírky muzejní povahy výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku, zařazení do 12. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kolín

Zahájení pracovního poměru: leden–únor 2023

Přihláška musí obsahovat:

  • Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
  • Strukturovaný životopis
  • Přehled publikační a výstavní činnosti
  • Platný výpis z rejstříku trestů
  • Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 25. 11. 2022 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: +420 603 548 225