31.10.2022

Kulturní Plantáž Blatná hledá kolegu na pozici „odborný muzejní pracovník – historik v Městském muzeu Blatná"

Termín přihlášek je do

Náplň práce:

Požadavky

Nabízíme

Termín nástupu: nástup možný ihned
Pracovní poměr: HPP na dobu neurčitou
Platové podmínky: platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, osobní ohodnocení po zapracování, zaměstnanecké benefity

Stručný návrh koncepce rozvoje činnosti Městského muzea Blatná spolu s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 20. listopadu 2022 na email ředitelky organizace B. Winklerové, e-mail: winklerova@plantaz-blatna.cz.
Součástí výběrového řízení bude vědomostní zkouška týkající se dějin města a regionu.

V případě dalších dotazů se prosím obracejte na Michaelu Mikešovou, kurátorku sbírkového fondu Městského muzea Blatná, tel. 731 940 962, mikesova@plantaz-blatna.cz.

Zadavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit v libovolné fázi bez udání důvodů.