1.11.2022

Národní muzeum vypisuje výběrové řízení na pozici „produkční ve Výstavním oddělení"

Termín přihlášek je do 15. listopadu 2022

Místo výkonu práce:

Výstavní oddělení – Nová budova, Vinohradská 1, Praha 1 (kancelář) a ostatní objekty Národního muzea (v době přípravy výstav)

Nástup:
leden 2023

Požadavky pro výkon práce:

Upřesňující informace:
Pracovní náplň:

Nabízíme:

Odměňování:
V platové třídě 12 podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Termín pro podání přihlášky:
15.11.2022

Způsob zpracování přihlášky:
Strukturovaný životopis (ve formátu PDF)
Krátký motivační dopis (ve formátu PDF, maximální rozsah 1 normostrana)

Přihlášky zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu „Produkční – Výstavní oddělení". Přihlášky, které nebudou splňovat uvedené náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení.
Výběrové řízení je dvoukolové.

Kontakt:
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Fottová
, vedoucí Výstavního oddělení, jana.fottova@nm.cz, tel.: +420 224 497 389

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně
osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání
a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to
maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.