4.11.2022

Městské muzeum a galerie Břeclav vyphlašuje výběrové řízení na pozici „pracovník – archeolog, kurátor sbírkových a mobiliárních fondů"

Termín uzávěrky je 30. listopadu 2022

Předpokládaný nástup: dohodou, nejpozději 01. 01. 2023

Pracovní poměr: plný úvazek, doba neurčitá

Místo výkonu práce: Břeclav

Platové zařazení: platová třída 11, platový stupeň dle prokázané praxe (v souladu s nařízením vlády ČR č. 168/2017 Sb., kterým se mění nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů.

Předmět činnosti odborného pracovníka:

Požadavky:

Písemná přihláška musí obsahovat:

K přihlášce do výběrového řízení musí být přiloženy následující přílohy:
1) profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech
2) kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
3) kopie výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce

Přihlášky v písemné podobě jsou přijímány průběžně, ve lhůtě do 30. 11. 2022, poštou nebo elektronicky na adresu: Městské muzeum a galerie Břeclav, příspěvková organizace, Dukelských hrdinů 2747/4 a, 690 02 Břeclav, e-mail: silvie.vymyslicka@muzeumbv.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Silvie Vymyslická – vedoucí úseku Muzeum a galerie, tel.: +420 734 866 594, e-mail: silvie.vymyslicka@muzeumbv.cz

O termínu výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni telefonicky nebo e-mailem.

Osobní údaje uchazečů budou zpracovávány pro účely výběrového řízení, a to po dobu nezbytnou, dále budou archivovány dle platných právních předpisů. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů a o svých právech naleznete na: http://www.muzeumbv.cz/gdpr/.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.