17.1.2023

Národní muzeum – Přírodovědecké muzeum hledá kolegu na pozici „asistent/ka ředitele Přírodovědeckého muzea"

Termín přihlášek je do 5. února 2023

Místo výkonu práce:
Přírodovědecké muzeum, Sekretariát ředitele, Cirkusová 1740, Praha 9 – Horní Počernice, s cestami do dalších budov Národního muzea v centru Prahy

Nástup:
ihned, nejpozději od 1. 4. 2023

Požadavky pro výkon práce:

Upřesňující informace:
Pracovní náplň:

- organizační a administrativní podpora ředitele, organizace schůzek, zpracování interní i externí pošty,
vedení diáře, spisová služba,
- účast na jednáních a poradách, zhotovování zápisů a následná kontrola úkolů,
- kontrola čerpání finančních prostředků určených na vědu a výzkum,
- tvorba reportů, statistik a prezentací,
- koordinace administrativních pracovníků jednotlivých oddělení Přírodovědeckého muzea.

Nabízíme:
- pracovní úvazek 1,0,
- pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce,
- 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování/kulturu/sportovní aktivity.

Odměňování:
Podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Termín pro podání přihlášky:
5. 2. 2023

Přihlášky zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu „asistent ředitele PM".
Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Způsob zpracování přihlášky:
Motivační dopis (ve formátu PDF)
Profesní životopis, vč. telefonního a e-mailového spojení (ve formátu PDF)

Kontaktní osoba: Ing. Petra Caltová, tel: +420 224 497 982, e-mail: petra.caltova@nm.cz

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.
Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru