17.1.2023

Muzeum Brněnska hledá kolegu na pozici „správce /správkyně depozitáře"

Termín přihlášek je do 13. února 2023

za účelem obsazení pracovního místa pro pobočku Muzeum ve Šlapanicích.

Charakteristika pracovního místa:
Pozice je kombinací místa dokumentátora sbírek a administrativního pracovníka. Pracovník se pod odborným vedením kurátorů podílí na péči o sbírkový fond. Spolupracuje na jeho správě, evidenci a dokumentaci, včetně elektronické evidence sbírek. Zajišťuje veškerou administrativu pobočky, včetně ekonomické agendy (objednávky, vedení pokladny na drobná vydání, pošta, zajištění revizní a kontrolní činnosti atp.). Podílí se na přípravě a realizaci výstav a akcí muzea, spolupracuje také na propagačních aktivitách muzea.

Podmínky výběrového řízení:

Platové podmínky:

Místo výkonu práce:

Termín nástupu:

Přihlášku s požadovanými doklady a přílohami zašlete nejpozději do 13. února 2023 na e-mailovou adresu: m.krajickova@muzeumbrnenska.cz

Kontaktní pracovník pro případné dotazy k pozici – Mgr. Martina Krajíčková, tel. +420 537 026 261, +420 702 205 295

K přihlášce je nutno připojit:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Podmínky s přihláškou (51 kB)