18.5.2023

Rada Ústeckého kraje vyhlašuje výběrové řízení na funkci „ředitele Oblastního muzea a galerie v Mostě"

Termín přihlášek je do 30. června 2023

Platové zařazení:

Řídí se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; platová třída 13, příplatek za vedení, možnost osobního ohodnocení a dvakrát ročně odměny. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, zaměstnaneckou kartu DSÚK a příspěvek na stravování.

Požadovaný nástup do funkce:
dle dohody

Charakteristika vykonávané činnosti:

Požadavky:

Výhodou:

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

K přihlášce je nutno připojit:

Obálku s přihláškou a požadovanými doklady s označením „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – NEOTVÍRAT – OMGM“ doručte do podatelny Krajského úřadu v termínu do 30. 6. 2023 na adresu:
Krajský úřad ústeckého kraje
Odbor kultury a památkové péče
Velká Hradební 3118/48
400 02 Ústí nad Labem

Kontaktní osoba: Ing. Martin Kohl, vedoucí odboru kultury a památkové péče, tel. č.: +420 475 657 286, e-mail: kohl.m@kr-ustecky.cz

V elektronické podobě lze zasílat materiály pouze prostřednictvím datové schránky v souladu se zákonem č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů.

Upozornění:
Výběrové řízení je dvoukolové. Kandidáti v prvním kole budou oslovení k testu manažerských schopností pro ředitele příspěvkových organizací. Do druhého kola budou vybraní účastníci přizváni k osobnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu či nevybrat žádného uchazeče.
Po ukončení výběrového řízení bude dokumentace zaslána neúspěšným uchazečům zpět.