7.6.2011

Sedlčanská muzejní noc

V rámci „Festivalu muzejních nocí 2011“ se v pátek 27. května změnily výstavní prostory městského muzea v netradiční prohlídku s interaktivními prvky. Každá místnost jednotlivé historické expozice byla vyplněna zážitkovým  programem připraveným žáky a učiteli Základní umělecké školy Sedlčany. Návštěvníci akce se mohli zaposlouchat do tónů jednotlivých etap časové osy, uviděli pohádku v podání těch nejmenších i pohybové divadlo s verši a při odchodu reflektovali své zážitky. Projekt ZUŠ a MMS pod názvem „Kroky, které jsme ještě neudělali“ navštívilo během dopoledne 230 žáků a studentů z místních základních škol a gymnázia. Odpolední část programu, který se konal od 16:00 hodin si přišlo prohlédnout 140 návštěvníků. (Celkem 370 návštěvníků)