4.6.2013

X. Pražská muzejní noc se kvůli povodním v Praze odkládá

Na základě dohody krizových štábů Magistrátu hlavního města Prahy, Dopravního podniku hlavního města a organizátorů Pražské muzejní noci se 10. ročník Pražské muzejní noci v termínu 8. června 2013 neuskuteční, a to z důvodu povodňové situace.

V současné chvíli situace v hlavním městě Praze neumožňuje konání tak rozsáhlé kulturní akce a dopravní kapacity Dopravního podniku, které běžně zajišťují speciální muzejní autobusové linky, jsou vytíženy zajišťováním chodu metropole.

10. ročník Pražské muzejní noci se uskuteční v náhradním termínu, který bude včas oznámen. Veškeré aktuální dění a změny, které s konáním X. Pražské muzejní noci souvisejí, je možné rovněž sledovat online na webových stránkách www.prazskamuzejninoc.cz.

Organizátoři Pražské muzejní noci přejí všem občanům úspěšné zvládnutí těžké situace, ve které se Česká republika nachází.