Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
12.2.2018

III. ročník návštěvnické soutěže Muzeum roku

Do 31. března 2018

Od 1. dubna 2017 do 31. března 2018 probíhá na portále do-muzea.cz III. ročník soutěže Muzeum roku, jehož výsledky budou vyhlášeny 17. května 2018 v rámci slavnostního předávání Cen Gloria musaealis za rok 2017.

Soutěž Muzeum roku je vyhlašovaná jako součást mediální kampaně Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Soutěž Muzeum roku se zaměřuje na názor návštěvníků a probíhá na portále do-muzea.cz, jehož provozovatelem je Národní muzeum, a který vznikl ve spolupráci s Asociací muzeí a galerií ČR, z. s.

Návštěvníci muzeí a galerií
mají prostřednictvím soutěže možnost dát najevo, které muzejní instituce je oslovily, ať už se motivací pro účast v soutěži stanou příjemné vzpomínky na prostředí nebo zhlédnutá expozice.

Kvalitu navštívené instituce mohou všichni uživatelé hodnotit na portále do-muzea.cz po jednoduché registraci pomocí bodů ve třech různých kategoriích.

Přehled přihlášených projektů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Uzávěrka přihlášek je 28. února 2024

Jak se přihlásit do soutěže?

Chcete přihlásit zajímavý projekt do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady s vyplněním příslušných formulářů? Nabízíme pomoc při jejich zpracování i vytipování vhodných počinů. Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!