Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
24.2.2020

POSLEDNÍ MOŽNOST!! Dne 28. února 2020 je uzávěrka přihlášek do XVIII. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2019

Výzva k účasti!

Jak se přihlásit?

Dne
28. února 2020 končí možnost přihlásit Vaše muzejní projekty do XVIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis!

Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky. Ta je koncipována tak, aby poskytla ucelený materiál, který slouží nejen k posouzení projektu, ale i k propagaci Vašeho muzea.

Podrobnější informace o Národní soutěži muzeí Gloria musaealis včetně přihlášek do jednotlivých kategorií najdete na http://www.gloriamusaealis.cz.

Slavnostní vyhlášení výsledků XVIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis se uskuteční v úterý 19. května 2020 ve Smetanově síni Obecního domu.

Věříme, že se opět setkáme s celou řadou Vašich vynikajících projektů!

Možnost podat přihlášku do XIX. ročníku soutěže

6. října 2020 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

Přehled přihlášených projektů a aktuální informace k předávání Cen Gloria musaealis za rok 2019

Jak se přihlásit do soutěže Gloria musaealis?

Chtěli byste přihlásit projekt Vašeho muzea/galerie do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady? Navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Jak se přihlásit Kontaktujte nás