Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
4.2.2021

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis 2020

XIX. ročník – výzva k účasti

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

do 28. února 2021 máte možnost podat přihlášku do XIX. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis. Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů. Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené aktivity je nutné přihlásit min. 20 pracovních dnů před jejich ukončením! Přihlášky můžeme společně zpracovat později.

Informujte nás o svém záměru přihlásit se do soutěže VČAS – i s ohledem na termíny a místa výjezdů komise soutěže.

Právě teď plánujeme navštívit na tato místa:
10. 2. = SEMILY, LIBEREC;
25. 2. = ČESKÉ BUDĚJOVICE, BENEŠOV, JINDŘICHŮV HRADEC;
začátek března = PUSTEVNY (Rožnov pod Radhoštěm), NOVÝ JIČÍN.

Pokud se váš projekt-muzeum nachází uvedeným směrem a můžeme s ním spojit naše cesty, ozvěte se nám prosím nejlépe OBRATEM.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (mobil: +420 736 438 611; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže

Těšíme se na Vaše projekty!

Přehled přihlášených projektů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Uzávěrka přihlášek je 28. února 2024

Jak se přihlásit do soutěže?

Chcete přihlásit zajímavý projekt do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady s vyplněním příslušných formulářů? Nabízíme pomoc při jejich zpracování i vytipování vhodných počinů. Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!