Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis – XX. ročník – výzva k účasti

1. ledna 2021 – 28. února 2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
do 28. února 2022 máte možnost podat přihlášku do jubilejního XX. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Jak se přihlásit do soutěže

Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.
Neodkládejte podání přihlášky – odborná komise plánuje své výjezdy průběžně a uvítá proto, s ohledem na zajištění svých cest, aby se zejména o výstavě či o počinu dozvěděla včas.
Soutěžní dokumentaci můžeme zpracovat později.
Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené aktivity je nutné přihlásit min. 20 PRACOVNÍCH dnů před jejich ukončením

Právě teď plánujeme navštívit tato místa:
11. 1. = HRADEC KRÁLOVÉ, KUTNÁ HORA, OSTROV;
18. 1. = ROUDNICE NAD LABEM, ÚSTÍ NAD LABEM;
konec ledna = MIKULOV, DIVÁKY, KROMĚŘÍŽ, VSETÍN, VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, KOPŘIVNICE, FULNEK;
začátek února = PRAHA
Pokud se Váš projekt-muzeum nachází uvedeným směrem a můžeme s ním spojit naše cesty, ozvěte se nám OBRATEM!

Kontaktní osobou je Mgr. Monika Benčová (tel.: +420 224 210 037, mobil: +420 736 438 611; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Těšíme se na Vaše projekty a děkujeme Vám za spolupráci!

14. května 2024 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu

Přehled přihlášených projektů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Uzávěrka přihlášek je 28. února 2024

Jak se přihlásit do soutěže?

Chcete přihlásit zajímavý projekt do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady s vyplněním příslušných formulářů? Nabízíme pomoc při jejich zpracování i vytipování vhodných počinů. Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!