21.12.2017

Národní muzeum – Oddělení vědeckého tajemníka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice Dokumentátor

Termín přihlášek do 7. ledna 2018.

Národní muzeum – Oddělení vědeckého tajemníka vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice

Dokumentátor

Místo výkonu práce: Praha 1, Vinohradská 1, 110 00 – Nová budova Národního muzea

Nástup: únor 2018 (osobní pohovory budou probíhat začátkem ledna 2018)

Požadavky pro výkon práce:

·         SŠ (s praxí) nebo VŠ (vhodné i pro absolventy)

·         výborná znalost MS Office

·         znalost AJ (další jazyky výhodou)

·         samostatnost, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování

·         důsledné, svědomité a pečlivé plnění zadaných úkolů

·         spolehlivost a loajalita

·         schopnost analytického a systematického myšlení

·         pozitivní vztah k muzejnictví, kulturnímu dědictví ČR

·         trestní bezúhonnost

·         praxe v oblasti projektového řízení výhodou

·         praxe v oblasti administrativy ve státní správě výhodou

·         povědomí o oblasti výzkumu a vývoje v ČR

Pracovní náplň:

·         organizační a administrativní podpora oddělení vědeckého tajemníka, příprava formálních podkladů k výběrovým řízením, organizace schůzek, podpora při seminářích a jednáních

·         administrativní podpora v oblasti projektového managementu, příprava formálních podkladů k projektovým žádostem

·         účast na poradách a zasedáních, zápisy z porad, příprava materiálů na porady

·         administrativní podpora v otázkách koordinace a hodnocení VaV v NM

Nabízíme:

·         pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce

·         zázemí stabilní významné kulturní instituce

·         možnost získat zkušenosti s oblastí financování vědy i v evropském kontextu, projektového managementu, strategie VaV

·         kancelář na prominentním místě v centru Prahy

·         možnost dalšího osobního růstu

·         pět týdnů dovolené, 2x sick day, stravenky

Kontakt: RNDr. Jiří Frank, Ph.D., vědecký tajemník NM, Praha 1, Vinohradská 1, 110 00, tel. 607 108 649, jiri_frank@nm.cz

Motivační dopis (max. A4) a profesní životopis zasílejte na  jiri_frank@nm.cz do 7. 1. 2018.

Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.