29.8.2023

Muzeum Šumavy Sušice vyhlašuje výběrové řízení na pozici „pokladní, průvodce/průvodkyně v Muzeu Dr. Šimona Adlera, Dobrá Voda u Hartmanic“

Termín přihlášek je do 14. září 2023

Požadované kvalifikační předpoklady:

Místo výkonu práce:
Muzeum Šumavy – Muzeum Dr. Šimona Adlera, Dobrá Voda 5, 342 01 Hartmanice

Pracovní náplň:

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat:

Součástí přihlášky musí být:

Další informace:
Termín nástupu: dle dohody
Termín zasílání přihlášek: do 14. 9. 2023 do 16.00 hodin

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na e-mail: reditel@muzeumsumavy.cz nebo doručte na adresu Muzeum Šumavy Sušice p. o., Náměstí Svobody 40, 342 01 Sušice.
S případnými dotazy se obracejte na Mgr. Josefa Haise, tel.: +420 376 555 192, e-mail: reditel@muzeumsumavy.cz.

Pracovní místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Muzeu Šumavy Sušice souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.