6.9.2023

Kulturní Plantáž Blatná hledá kolegu/yni na pozici „kurátor historické sbírky"

Termín přihlášek je do 20. září 2023

Odborný muzejní pracovník – Kurátor historické sbírky

Náplň práce:

Požadavky:

Nabízíme:

Termín nástupu | Dle dohody – nástup možný ihned
Pracovní poměr | HPP na dobu určitou po dobu čerpání mateřské a rodičovské dovolené
Platové podmínky | Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, osobní ohodnocení po zapracování, zaměstnanecké benefity.

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 20. září 2023 na e-mail: winklerova@plantaz-blatna.cz.

Součástí výběrového řízení bude vědomostní zkouška z muzeologie.

V případě dalších dotazů se prosím obracejte na Michaelu Přikrylovou, kurátorku sbírkového fondu Městského muzea Blatná, tel. +420 731 940 962, mikesova@plantaz-blatna.cz.

Zadavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit v libovolné fázi bez udání důvodů.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru