11.9.2023

Galerie Františka Drtikola Příbram hledá kolegu/yni na pozici „ředitel/ka příspěvkové organizace – Galerie Františka Drtikola Příbrami"

Termín přihlášek je do 6. října 2023 do 12 hodin

Stručná charakteristika vykonávané práce:
Komplexní koordinace veškerých činností příspěvkové organizace, příprava ročního programu výstav, zajišťování organizační, právní a administrativní stránky krátkodobých výstav včetně jejich realizace a propagace akcí (zpracování scénáře, jednání s vystavujícími, kurátory, grafikem, dodavateli služeb, příprava instalace a deinstalace, obsahové a organizační zajišťování vernisáží výstav), sestavování ročního rozpočtu galerie, zodpovědnost za jeho dodržování, zajišťování doprovodných programů a dalších kulturních, vzdělávacích a společenských akcí.

Požadujeme:

Nabízíme:

Lhůta pro podání přihlášky: doručit nejpozději 06.10.2023 do 12:00 hodin. Na přihlášky doručené po tomto termínu nebude brán zřetel.

Přihlášku je nutno podat písemně. Přihlášku lze odeslat na adresu:
Městský úřad Příbram, Tyršova 108, 261 19 Příbram I nebo doručit osobně do podatelny MěÚ Příbram,Tyršova 108, 261 19 Příbram I.

Bližší informace k výběrovému řízení naleznete zde – http://edeska.pribram.eu/eDeska (kategorie Volná pracovní místa).