21.9.2023

Ostravské muzeum vypisuje výběrové řízení na pozici „Vedoucí odborného oddělení / Kurátor historických fondů"

Termín přihlášek je do 15. října 2023

Místo výkonu práce: Ostravské muzeum, Masarykovo náměstí 1, 728 41 Ostrava
Nástup: 1. 11. 2023 nebo dle dohody

Požadavky:

Náplň práce:

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat:

Profesní životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 15. 10.  2023 na e-mail: foltynova@ostrmuz.cz.

Pohovory s vybranými kandidáty proběhnou ve druhé polovině října 2023.

Přihlášky, které nebudou splňovat tyto náležitosti, nebudou zařazeny do výběrového řízení. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či neobsadit pozici žádným z přihlášených kandidátů.

Odesláním svého životopisu udělujete Ostravskému muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o zpracování osobních údajů a Nařízení EU č. 2016/679 ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.