26.10.2023

Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou vyhlašuje výběrové řízení na pozici „dokumentátor/ka"

Požadujeme:

Výhodou:

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

Součástí přihlášky budou tyto dokumenty:

Pracovní náplň:
Hlavní pracovní náplní dokumentátora je zajišťování administrativních prací v rámci realizace archeologického výzkumu. Jedná se zejména o vyhledávání a zadávání údajů v počítačových databázích, vyřizování písemností, komunikace s investory staveb či stavebními úřady, tvorba cenových kalkulací, sestavování podkladů pro fakturaci. Výpomoc badatelům s organizačními otázkami, zpřístupňování potřebné dokumentace, artefaktů atp. Příležitostně výpomoc se zpracováním archeologického materiálu. Pořizování dokumentace kulturních památek a sbírkových předmětů.

Další informace:
Nástup: od listopadu 2023 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou

Přihlášku doručte osobně do kanceláře ekonoma Muzea a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou, Jiráskova 2, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, nebo doporučenou poštou na tutéž adresu, nebo e-mailem (včetně skenů požadovaných dokumentů) v předmětu označeném "VŘ Dokumentátor Archeologie" na adresu zelenka@moh.cz. V případě emailového přihlášení přinese uchazeč originály požadovaných dokumentů osobně na případný pohovor. Přihláška zaslaná elektronicky je považována za doručenou až ve chvíli, kdy je uchazeči odeslán email potvrzující přijetí.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče a výběrové řízení v jakékoli fázi zrušit.
Zaslané dokumenty se nevrací.