22.2.2024

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy hledá kolegu/yni na pozici „specialista digitalizace sbírek"

Termín přihlášek je do 15. března 2024

Místo výkonu práce: Riegrova 5, 252 63 Roztoky

Nástup: od 1. 4. 2024 nebo dle dohody

Požadavky pro výkon práce:

Upřesňující informace:
Pracovní náplň:

Nabízíme:

Benefity:

Termín pro podání přihlášky: 15. 3. 2024

Přihlášky zasílejte na muzeum@muzeum-roztoky.cz, zprávu označte v předmětu „VŘ–digitalizace“. Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Způsob zpracování přihlášky:

Kontakt: M. Šášinková, vedoucí Odborného oddělení, sasinkova@muzeum-roztoky.cz

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Středočeskému muzeum souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Váš souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru