16.7.2012

Akce v Muzeu jihovýchodní Moravy ve Zlíně

Hlavní budova muzea:

PRÁZDNINOVÉ DÍLNY K VÝSTAVĚ „JAK TO BYLO POHÁDKO? ANEB ZLÍNSKÉ DIVADLO DĚTEM“
Pro prázdninové dny jsou připraveny výtvarné dílny pro děti, jejich rodiče, sourozence, prarodiče... Kromě prohlídky muzea si tak ve vybrané dny budou moci návštěvníci zhotovit výrobky inspirované aktuální divadelní výstavou „Jak to bylo, pohádko? aneb Zlínské divadlo dětem.“
Na dílny není nutné se objednávat, v případě zájmu je však možné provést rezervaci na telefonním čísle 577 004 620 nebo na adrese objednavky.skoly@seznam.cz.

Nabídka výtvarných dílen na měsíc srpen:
7. 8. 2012 - Výroba maňásků
14. 8. 2012 - Výroba dřevěných figurek s Jitkou a Pavlem Hutěčkovými
28. 8. 2012 - Zhotovování moduritových loutek

Cena dílen včetně materiálu je 35 Kč/účastníka. (Cena zahrnuje i prohlídku muzea.)
Dílny budou probíhat v přednáškovém sále muzea od 10 - 12 hodin a od 13 - 16 hodin.
Jednodenní dílny s výrobou maňásků nebo zhotovování moduritových loutek je možné si objednat pro skupiny v minimálním počtu 10 účastníků i v jiných termínech. Termín dílny je nutno zajistit předem na telefonním čísle 577 004 620 nebo na adrese objednavky.skoly@seznam.cz.
Důležité doplňující informace k prázdninovým dílnám budou zveřejněny na stranách muzea www.muzeum-zlin.cz
Důležité: Během výtvarných dílen nemohou být pracovníci muzea za svěřené děti zodpovědní.

Hrad Malenovice:

NOČNÍ PROHLÍDKA HRADU