Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
28.4.2016

Konference na téma „Joseph Hardtmuth: architekt vynálezce a podnikatel ve službách Liechtensteinů“

Termín přihlášek: 30. května 2016, zámek Lednice

Národní technické muzeum s partnery pořádá konferenci na téma „Joseph Hardtmuth: architekt vynálezce a podnikatel ve službách Liechtensteinů“, která se uskuteční ve dnech 15.–16. září 2016 na zámku v Lednici

Prosíme případné zájemce o potvrzení účasti na přiloženém formuláři v případě aktivního vystoupení do 30.5.2016, v případě pasivní účasti do 30.6. 2016 na adresu Dr. Hany Králové hana.kralova@ntm.cz.

Přihláška (192 kB)
Přihláška v NJ – Anmeldung (191 kB)

Pozvánka (3 MB)
Pozvánka v NJ – Einladung (3 MB)

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás