Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
9.6.2017

VÝZVA K AKTIVNÍ ÚČASTI – 11. mezinárodní konference Hands On! International Association of Children in Museums

na téma

Budoucnost v rukách dětí / Neformální vzdělávání jako nástroj sociální změny

10.–14. října 2017 / Plzeň – Písek – Praha

(740 kB)

Rádi bychom VÁM dali prostor, abyste si konferenci VYTVOŘILI SAMI PODLE VAŠICH PŘEDSTAV!
Zajímají nás VAŠE nápady a VAŠE myšlenky.
Mluvte, veďte workshopy, prezentujte VAŠE zkušenosti nebo nám dejte vědět o VAŠICH zajímavých projektech, které mohou být inspirací pro VAŠE kolegy.

Přihlášky k aktivní účasti na konferenci je možné zasílat do 30. 6. 2017.

Čím dříve, tím lépe!
Pokud se s námi chcete podělit o svoje zkušenosti, pište na e-mail: dbrejchova@zcm.cz

Příspěvky musejí být předneseny v anglickém jazyce!
Konference bude probíhat v angličtině se simultánním tlumočením hlavních programových bodů do češtiny.

Poprvé bude Česká republika hostit přední odborníky v oblasti pedagogiky a psychologie zaměřené na neformální mimoškolní edukaci!
Účastníci konference se seznámí s příklady dobré praxe kolegů z ČR i ze zahraničí, prohloubí si vědomosti o práci s dětmi v kulturní oblasti a získají praktické tipy pro vlastní činnost.

Přihlášky k účasti na konferenci (jen posluchači) zasílejte s označením „Hans On!“ na adresu: Sladovna Písek o. p. s., Velké náměstí 113, 397 01 Písek, nebo na e-mail: marketing@sladovna.cz

Přihláška (672 kB)

Výzva
(229 kB)

Pro české a slovenské muzejníky je dohodnuta speciální nabídka:

Zájemci o účast na konferenci z České a Slovenské republiky mají snížený konferenční poplatek na 100 eur (za jednoho účastníka)!!!

Těšíme se na setkání s Vámi!

17.–18. 5. 2018 v Muzeu města Ústí nad Labem. Termín přihlášek je do 31. ledna 2018.

9. listopadu 2017, Ministerstvo kultury, Maltézské nám. 1, Praha 1, zasedací místnost „Konírna“

16.–18. října 2017

20. 9.–6. 12.2017, Praha a Brno

28.–30. září 2017, Dubrovník

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás