2.1.2018

Národní technické muzeum vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici výzkumný a vývojový pracovník – hlavní řešitel projektu NAKI II

Termín přihlášky do 9. února 2018

Výzkumný a vývojový pracovník – hlavní řešitel projektu NAKI II

Požadavky:

-          vysokoškolské vzdělání humanitního směru

-          dokončené nebo započaté doktorské studium

-          aktivní AJ a alespoň částečnou znalost dalšího jazyka

-          vědeckou a publikační činnost v oboru

-          dobrou uživatelskou znalost práce na PC a internetu

-          schopnost samostatného jednání a rozhodování

-          morální a trestní bezúhonnost

-          obecné znalosti z oblasti státní příspěvkové organizace výhodou

-          profesionální vystupování, spolehlivost, odpovědnost a preciznost

-          vysoké pracovní nasazení

-          řidičský průkaz skupiny B výhodou

Náplň práce:

-          vedení vědeckého projektu  jako řešitele a koordinátora týmu

-          práce v oboru hospodářské a sociální historie, studium archivních pramenů

-          zpracovávání odborných úkolů plynoucích z projektu

-          příprava odborných výstupů (knihy, články, výstavy ad.)

-          zpracování periodických zpráv k projektu dle požadavků poskytovatele

-           bližší informace zde

(Průmyslové město a jeho proměny ve 20. století: Kultura, identita a řád urbanní průmyslové společnosti na příkladu „ideálního města“ Zlína.

Nabízíme:

-        zajímavou práci v týmu pracovníků

-        pestrou a různorodou práci

-        zaškolení a příležitost k profesnímu růstu

-        zázemí vědecké organizace

-        klidné pracovní prostředí blízko centra

-        platové zařazení dle zák. 262/2006 a nař. vlády 564/2006 Sb., Platová třída 14

-        5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, sick days

-        příspěvek na stravování a penzijní připojištění

-        Legitimace Asociací muzeí a galerií

Předpokládaný nástup:
-        dne 1. března 2017 smlouva na dobu určitou do 31. prosince 2020 (po dobu trvání projektu)

Způsoby přihlášení:
Zájemci o uvedenou pozici zašlou strukturovaný profesní životopis a motivační dopis elektronicky na adresu: anezka.brandejsova@ntm.cz

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Přihlášky posílejte do 9. února 2018!

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit. Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronickou poštou – emailem, popř. telefonicky.  Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru