7.5.2024

Město Žatec vyhlašuje výběrové řízení na pozici „ředitel/ka Regionálního muzea K. A. Polánka Žatec"

Termín přihlášek je do 27. května 2024

Místo výkonu práce: příspěvková organizace Regionální muzeum K. A. Polánka Žatec
Předpokládaný nástup: od 06/2024, případně dohodou

Platové zařazení (dle zákona č. 262/2006 Sb., NV č. 341/2017 Sb., v pl. znění): platová třída č. 12

Požadavky na uchazeče:

Osobní předpoklady:

Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti:

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:

Splnění předpokladů stanovené zvláštním zákonem č. 451/1991 Sb., v platném znění.
Zákon se nevztahuje na občany narozené po 1. prosinci 1971. Od těchto občanů se nevyžaduje předložení lustračního osvědčení ani čestné prohlášení.

Uchazeč o zařazení do výběrového řízení podá na Městský úřad Žatec písemnou přihlášku, která bude obsahovat tyto náležitosti:

K přihlášce budou připojeny tyto doklady:

Písemné přihlášky včetně příloh doručí uchazeč na adresu:
Město Žatec
náměstí Svobody 1
438 01 Žatec
obálka musí být označena textem „neotvírat Výběrové řízení MUZEUM 02“ nebo osobně prostřednictvím podatelny Městského úřadu Žatec nejpozději do 27.05.2024 do 14:00 hodin.

Přihlášky doručené po tomto datu budou vyřazeny.
Datum pro osobní pohovory byl předběžně stanoven na 29.05.2024 od 15:30 hodin. Osobního pohovoru se budou účastnit všichni, kteří podali přihlášku do příslušného výběrového řízení, splnili formální a kvalifikační náležitosti dané výzvou. O pozvání k osobnímu pohovoru budou informováni zájemci e-mailem a telefonicky.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv v jeho průběhu toto výběrové řízení zrušit. V souvislosti s účastí ve výběrovém řízení uchazeč v souladu s ustanovením zákona č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů a v návaznosti na příslušné předpisy Evropské unie souhlasí se zpracováním a archivací osobních údajů uvedených v přihlášce a jednotlivých přílohách.

Žatec 07.05.2024
Kontaktní osoba Bc. Kateřina Černá, DiS., personalistka