19.7.2023

Muzeum Českého krasu hledá do svého týmu kolegu/yni na pozici „pokladní"

Termín přihlášek je do 31. července 2023

Pracovní náplň

Požadujeme:

Výhodou:

Nabízíme:

Zaměstnavatel: Muzeum Českého krasu, příspěvková organizace

Adresa korespondenční: Muzeum Českého krasu, příspěvková organizace, k rukám ředitelky muzea, Husovo nám. 87, 266 01 Beroun nebo podatelna@muzeum-beroun.cz

Zřizovatel: Středočeský kraj

Místo výkonu práce: objekty muzea v Berouně

Pracovně právní vztah: předpoklad práce na dohodu, nevylučujeme v budoucnu pracovní poměr dle možností a schopností uchazeče

Jak se hlásit: zašlete Váš profesní životopis s fotografií a průvodním, motivačním, dopisem a kontaktními údaji na korespondenční adresu nebo osobně; na obálce nebo v předmětu e-mailu uveďte: „výběrové řízení – pokladní“. V průvodním dopisu uveďte Vaše časové možnosti a motivaci pracovat v muzeu.

Pohovor: vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Bližší informace podá: Mgr. Vlastimil Kerl, tel. +420 601 374 208

Předpokládaný termín nástupu: září 2023 nebo dle dohody

Lhůta pro podání přihlášek: do 31. července 2023 (později po telefonické domluvě)