8.4.2014

Jubilejní X. ročník Festivalu muzejních nocí 2014

Poslední výzva k účasti a kontrole údajů o Vaší instituci

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
na adrese www.muzejninoc.cz již běží aktualizované internetové stránky pro jubilejní desátý ročník Festivalu muzejních nocí 2014, který proběhne ve dnech 16. května – 14. června 2014.

Děkujeme Vám za zájem se do festivalu přihlásit.
Nyní Vás prosíme o kontrolu jednotlivých údajů u Vaší instituce a jejich průběžnou aktualizaci – doplnění konkrétního programu a časového harmonogramu Vaší muzejní noci.
Aktualizace zasílejte prosím Mgr. Janě Bukačové, e-mailem na adresu: bukacova@cz-museums.cz.

Na webu je k dispozici ke stažení aktuální logo Festivalu muzejních nocí 2014 v různých grafických formátech.
Logo ve variantě dle vašeho výběru by mělo být uvedeno v doprovodných propagačních materiálech k akci, vždy s uvedením věty: „Festival muzejních nocí 2014 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky s podporou Ministerstva kultury ČR. Další festivalové akce naleznete na http://www.muzejninoc.cz.“
Logo festivalu textu by mělo zabírat minimálně 5 % materiálu.

Národní zahájení festivalu se uskuteční 16. května 2014 ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU ve Zlíně.
Praha bude jako již tradičně festival uzavírat 14. června 2014 – XI. ročníkem akce.

Ne všechny instituce, které se každoročně festivalu účastní, zaslaly na Sekretariát AMG ve stanoveném termínu přihlášku.
Máte poslední možnost zaslat Vaši přihlášku do pátku 18. dubna 2014! Po tomto datu již nebudeme nové přihlášky přijímat.

Možnosti přihlášení:

Přihlášku spolu s dalšími informacemi naleznete také na webových stránkách Festivalu muzejních nocí: http://www.muzejninoc.cz.

17. května až 15. června 2024

Muzea pro vzdělávání a výzkum

Školení je zdarma a probíhá v Praze a v Brně

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!