20.7.2015

I. cirkulář na XI. Sněm AMG v Plzni prodloužen až do 31. srpna 2015!

XI. Sněm Asociace muzeí a galerií České republiky

4.–5. listopadu 2015, Konferenční a společenské centrum Secese (Plzeňský Prazdroj, a. s., U Prazdroje 7, Plzeň)

I. cirkulář byl prodloužen až do 31. srpna 2015!!!

Cílem tohoto významného setkání je nejen volba nového vedení naší organizace – Exekutivy AMG a Revizní komise AMG, ale také příprava koncepcí a strategií AMG na další období 2016–2018 a projednání změny Stanov AMG v souvislosti se změnami Občanského zákoníku v roce 2014. Letošní, již XI. Sněm AMG, bude mít navíc slavnostní ráz, neboť se koná v jubilejním roce, kdy si připomínáme 25. výročí založení AMG.

Náklady na ubytování, cestovné a stravné si hradí každý účastník sám.
Nabídka ubytování a rezervace pokojů pro účastníky XI. Sněmu AMG je platná pouze do vyprodání kapacit!

Ubytování si zajistěte sami a včas – ubytovací kapacity v Plzni jsou letos díky akcím v rámci Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015 omezené!

Těšíme se na setkání s Vámi!

Plná moc (31 kB)
Pozvánka (198 kB)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!