11.9.2015

XI. Sněm v Plzni – II. cirkulář

Termín odevzdání do 15. října

Konferenční a společenské centrum Secese (Plzeňský Prazdroj, a. s., U Prazdroje 7, Plzeň)

II. cirkulář do 15. října 2015! Registrační poplatek zůstává ve výši I. cirkuláře!!!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

srdečně Vás zveme na zasedání XI. Sněmu AMG, které se uskuteční ve dnech 4.–5. listopadu 2015 v prostorách Konferenčního a společenského centra Secese v Plzni.

Cílem tohoto významného setkání je nejen volba nového vedení naší organizace – Exekutivy AMG a Revizní komise AMG, ale také příprava koncepcí a strategií AMG na další období 2016–2018 a projednání změny Stanov AMG v souvislosti se změnami Občanského zákoníku v roce 2014. Letošní, již XI. Sněm AMG, bude mít navíc slavnostní ráz, neboť se koná v jubilejním roce, kdy si připomínáme 25. výročí založení AMG.

Náklady na ubytování, cestovné a stravné si hradí každý účastník sám.

Ubytování si zajistěte sami a včas ubytovací kapacity v Plzni jsou letos díky akcím v rámci Evropského hlavního města kultury Plzeň 2015 omezené!

Za zvýhodněnou nabídku ubytování pro účastníky XI. Sněmu AMG již neručíme.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!