Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
3.11.2016

Veletrhy PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA 2016 aneb Dejme minulosti budoucnost!

4.– 5. listopadu 2016, Výstavistě Praha – Holešovice


 

Na pražském Výstavišti v Holešovicích a v Průmyslovém paláci se uskuteční 5. ročník mezioborových veletrhů PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA 2016.

Představí se více jak 120 vystavovatelů, téměř na všech stáncích budou k dispozici i praktické ukázky a poradenství.

AMG bude na veletrhu věnován samostatný blok, v němž se návštěvníci seznámí s širokou činností největšího profesního svazu sbírkotvorných institucí a osob činných v oboru muzejnictví v České republice. V rámci společného stánku budou svoji práci prezentovat také tři členské instituce AMG – Muzeum hl. m. Prahy, Národní ústav lidové kultury ve Strážnici a Židovské muzeum v Praze. Na samostatném stánku č. 145 se pak bude prezentovat další z členů AMG – Národní technické muzeum v Praze.

Zástupci AMG se představí také v doprovodném programu veletrhu – během prvního veletržního dne 4. listopadu 2016 v přednáškové místnosti č. 1 Průmyslového paláce (Pravé křídlo, PK 113). Od 16.30 do 17.30 hodin budou mít posluchači možnost vyslechnout dva příspěvky na téma „Experimentální výzkum tradičních hliněných staveb“ (přednášející – Martin Novotný, Národní ústav lidové kultury Strážnice) a „Projekt záchrany paměti tradičního stavitelství – Centrum stavitelského dědictví Plasy“ (přednášející – Pavel Kodera a Martin Ebel, Národní technické muzeum v Praze).

Otevírací doba: pátek 4. listopadu 2016 a sobota 5. listopadu 2016 od 10.00 – 18.00 hodin

Více informací naleznete zde.

Tisková zpráva AMG (202 kB)
Pozvánka na veletrh (202 kB)
Plán výstaviště (783 kB)
 

 

 

Zpět

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chtěli byste se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky? Potřebujete získat informace o formě členství, práv a povinností člena AMG, výši členských příspěvků a dalších užitečných informacích, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Více o přihlášení Kontaktujte nás