22.2.2017

Věstník AMG 1/2017

Uběhly další dva měsíce a máme pro Vás první vydání Věstníku AMG pro rok 2017. Co můžete s prvním vydáním očekávat? Nejradostnější novinou je opětovné vydávání Věstníku AMG v tištěné podobě!!

Věstník AMG je znovu zasílán do všech členských institucí zdarma, výtisk zdarma obdrží také individuální členové AMG. Ostatní zájemci si mohou naše periodikum zakoupit na Sekretariátě AMG nebo si ho přečíst a prohlédnout prostřednictvím ISSUU prohlížeče na webu AMG.

Aktuální vydání

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!