Asociace muzeí a galerií ČR - Adresář muzeí a galerií České republiky

Navštivte muzea a galerie

Adresář muzeí a galerií ČR

Kolik muzejních institucí působí v České republice? Kolik se jich nachází v mém okolí? Jaké mají stálé expozice a hlavní obory své činnosti? Jak se tam dostanu, kde najdu jejich adresu nebo mapu, která mě k nim dovede? Kolik zaplatím za vstupné? Kdy mají otevřeno?

Pokud si kladete podobné otázky při plánování výletu do muzea či galerie, nabízíme vám jednoduché řešení. Adresář obsahuje detailní záznamy o českých muzejních organizacích, od nejmenších po ty největší, od soukromých po národní instituce. Jednoduché vyhledávání je založeno na geografickém členění nebo na jednotlivých oborech činnosti. Využít lze i principu zadávání klíčových slov. Vejděte a budete překvapeni, kolik možností se před vámi otevře!

Můžete také vyhledávat podle oborů

Na Adresář muzeí a galerií ČR – databázi a její elektronickou verzi – se vztahuje právo pořizovatele, tj. Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s. (AMG). Údaje o jednotlivých institucích jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoliv jejich kopírování či zneužití je nezákonné a ochrana práv vlastníka dat bude důsledně prosazována právní cestou.

Za aktuálnost údajů uvedených v Adresáři muzeí a galerií ČR odpovídají samotné instituce. Data jsou pravidelně aktualizována na základě jejich zaslaných podkladů.

nahoru

Jak aktualizovat Adresář muzeí a galerií ČR?

Jedná se o pravidelně aktualizovaný seznam českých muzejních organizací. Pokud máte zájem do Adresáře muzeí a galerií ČR zařadit i vaši sbírkotvornou instituci, stačí vyplnit příslušný formulář. Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o aktualizaci Kontaktujte nás