3.1.2024

Interaktivní výstava „Dobrodružné toulky světem Pavla Čecha"

Městské muzeum a galerie Polička

Pavel Čech je jedním z předních českých ilustrátorů, jeho tvorba je osobitá a nezaměnitelná s jinými současnými autory. Pro příběhy, které pod jeho rukama ožívají, je příznačná souhra všedního s neobyčejným, tajemství, snění a prolínání skutečnosti s fantazií. Interaktivní výstava Dobrodružné toulky světem Pavla Čecha představuje výběr z autorovy vlastní ilustrátorské a knižní tvorby a je určena pro všechny, kteří rádi sní, milují dobrodružství a nebojí se otevřít pomyslné dveře do fantazie. Nejedná se o klasickou výstavu, ale o neobyčejnou hernu plnou rozmanitých aktivit pro děti i hravé dospělé. Připravené úkoly prověří jejich tvořivost, představivost, fantazii, zručnost a vtáhnou je do neobyčejných příběhů Pavla Čecha.

Cílová skupina: rodiny s dětmi, školní a zájmové skupiny, milovníci ilustrátorské tvorby Pavla Čecha

Nároky na prostor:  100 m2

Jazyk: český

Obsah výstavy:
Ilustrace:

Aktivity:

Doprovodné:

Pro účely propagace:

Instalace:
Co budete potřebovat:

Transport: Náklady na přepravu hradí objednavatel

Personální zajištění výstavy: pro práci se skupinami je vhodný lektor/průvodce, který děti/žáky výstavou aktivně provede