31.5.2016

Muzejně zámecká noc v Tachově na téma Cesta kolem světa

3. června 2016

Historická expozice a výstava historických map na zámku + expozice a výstavy Muzea Českého lesa v Tachově otevřeny zdarma, s programem a v netradičním čase. Tachov se tak opět připojuje k celorepublikovému Festivalu muzejních nocí, který pod záštitou Ministerstva kultury pořádá Asociace muzeí a galerií ČR. Více o tomto jedinečném festivalu, který nemá ve světě obdoby – zde.

A nezapomeňte přinést a v muzeu vystavit svou fotografii z cest J Máte šanci podílet se na jedinečném výstavním projektu, který bude v muzeu k vidění do 26.6.

Program noci v příloze umožňuje každému návštěvníkovi sestavit si vlastní harmonogram a vidět a slyšet vše, co se 3.6. od 19 do 23h na zámku i v muzeu v Tachově nabízí.

25. června 2016

10. června 2016