18. 5. 2011

7. Chrudimská muzejní noc

V pátek 27. 5. 2011 se koná u příležitosti Mezinárodního dne muzeí, v rámci Festivalu muzejních nocí v Chrudimi již 7. Chrudimská muzejní noc. Akci připravilo ve spolupráci Regionální muzeum v Chrudimi a Muzeum loutkářských kultur. V obou muzeích je připraven pro návštěvníky od 19 do 24 hodin bohatý program, tentokrát na téma Proměny paní módy aneb v zimě hřeje, v létě chladí.
Regionální muzeum v Chrudimi připravilo v rámci večera křest muzejního skřítka, ukázky historického oblečení a historického šermu, kvíz a řadu zábavných i poučných úkolů. Ve spolupráci se Základní uměleckou školou v Chrudimi připravilo módní přehlídku z fondu muzea z období 20. století. Před půlnocí je připraveno pro návštěvníky půlnoční překvapení. Po celý večer budou přístupné všechny expozice a výstavy.

Plakát  Dokument jpg (1,6 MB)