Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
28.3.2019

Zapojete se do IV. ročníku návštěvnické soutěže MUZEUM ROKU – už jen do 31. března 2019!

Od 1. dubna 2018 do 31. března 2019 probíhá na portále do-muzea.cz IV. ročník soutěže Muzeum roku.
Výsledky budou vyhlášeny 16. května 2019 v rámci slavnostního předávání Cen Gloria musaealis za rok 2018 ve Smetanově síni Obecního domu. Soutěž Muzeum roku je vyhlašovaná jako součást mediální kampaně Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Soutěž Muzeum roku se zaměřuje na názor návštěvníků a probíhá na portále do-muzea.cz, jehož provozovatelem je Národní muzeum, a který vznikl ve spolupráci s Asociací muzeí a galerií ČR, z. s.

Návštěvníci muzeí a galerií
mají prostřednictvím soutěže možnost dát najevo, které muzejní instituce je oslovily, ať už se motivací pro účast v soutěži stanou příjemné vzpomínky na prostředí nebo zhlédnutá expozice.

Kvalitu navštívené instituce mohou všichni uživatelé hodnotit na portále do-muzea.cz po jednoduché registraci pomocí bodů ve třech různých kategoriích.

Jak se přihlásit do soutěže Gloria musaealis?

Chtěli byste přihlásit projekt Vašeho muzea/galerie do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady? Navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Jak se přihlásit Kontaktujte nás