Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
29.1.2020

XVIII. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2019

Výzva k účasti!


Jak se přihlásit?
 


Dne
28. února 2020 končí možnost přihlásit Vaše muzejní projekty do XVIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis!

Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky. Ta je koncipována tak, aby poskytla ucelený materiál, který slouží nejen k posouzení projektu, ale i k propagaci Vašeho muzea. 

Pokud jste se rozhodli k přihlášení Vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neodkládejte podání přihlášky na poslední měsíce soutěžního ročníku. Odborná komise plánuje své výjezdy za projekty průběžně a uvítá proto, s ohledem na zajištění svých cest, aby se zejména o výstavě či počinu dozvěděla včas. Dejte nám vědět o svém záměru se přihlásit, přihlášku poté můžeme společně zpracovat později. 

Muzea a galerie se sbírkou zapsanou v CES mají možnost zapojit se také do soutěže Muzeum roku, která se zaměřuje na názory návštěvníků a probíhá na http://www.do-muzea.cz, jehož provozovatelem je Národní muzeum, a který vznikl ve spolupráci s AMG.

Podrobnější informace o Národní soutěži muzeí Gloria musaealis i Muzeum roku včetně přihlášek do jednotlivých kategorií najdete na http://www.gloriamusaealis.cz.

Slavnostní vyhlášení výsledků XVIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a V. ročníku soutěže Muzeum roku se uskuteční v úterý 19. května 2020.

Věříme, že se opět setkáme s celou řadou Vašich vynikajících projektů!

Zpět

NOVINKY A AKTUALITY

Jubilejní XX. ročník – výzva k účasti

Záznam ceremoniálu a fotogalerie

17. června 2021 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

Vyhlášení výsledků proběhne dne 17. června 2021 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu

nahoru

Jak se přihlásit do soutěže?

Chcete přihlásit zajímavý projekt do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady s vyplněním příslušných formulářů? Nabízíme pomoc při jejich zpracování i vytipování vhodných počinů. Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o přihlášení Kontaktujte nás