Asociace muzeí a galerií ČR - Gloria Musaealis
29.7.2019

Národní soutěž muzeí Gloria musaealis 2019

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

od 1. ledna 2019 do 28. února 2020 máte možnost podat přihlášku do XVIII. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Pokud jste se rozhodli k přihlášení Vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neváhejte a neodkládejte podání přihlášky na poslední měsíce soutěžního ročníku.
Uvítáme proto, i s ohledem na zajištění cest, abychom se o Vašem projektu dozvěděli včas!

Dejte nám vědět o svém záměru přihlásit se, Vaši přihlášku můžeme zpracovat i později.
Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (tel.: +420 224 210 039; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže

Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené projekty je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich ukončením!

Těšíme se na Vaše projekty!

6. října 2020 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

6. října 2020 od 14 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

Možnost podat přihlášku do XIX. ročníku soutěže

6. října 2020 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

Přehled přihlášených projektů a aktuální informace k předávání Cen Gloria musaealis za rok 2019

Jak se přihlásit do soutěže Gloria musaealis?

Chtěli byste přihlásit projekt Vašeho muzea/galerie do Národní soutěže muzeí Gloria musaealis a nevíte si rady? Navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte.

Jak se přihlásit Kontaktujte nás