17. 1. 2012

Zasedání rozšířeného Výboru KR, Znojmo 2007

3.9.2007

Zasedání rozšířeného výboru Komise KRP, 3. září 2007

Den před Znojmeskou konferencí, 3. září 2007 se sešel ve Znojmě rozšířený výbor Komise KRP složený ze zástupců sekcí Komise, členů pracovní skupiny pro vytvoření Profesního etického kodexu konzervátora-restaurátora AMG ČR a členů redakční rady připravované publikace Konzervování a restaurování kovů.Výbor se zabýval především úpravami Profesního etického kodexu podle doručených připomínek od členů Komise. Připomínky byly diskutovány a část z nich byla po dohodě zapracována. Výsledkem byl pozměněný text dokumentu, který byl další den nabídnut členům Komise na konferenci k diskusi. Došlo i ke změně struktury a názvu diskutovaného textu na Dokument o profesi konzervátora-restaurátora AMG ČR.Výbor se také usnesl na změně názvu naší organizace tak, aby více odrážel aktuální složení členské základny. Proto naše organizace nese nový název Komise konzervátorů-restaurátorů.