30.1.2020

Orlické muzeum v Chocni hledá kolegu na pozici „správce depozitáře"

Pracovní poměr na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou

Pracovní zařazení:
Správce depozitáře

Místo výkonu práce: Orlické muzeum, Choceň

Platové zařazení: 9. platová třída (odměňování podle zákona č. 143/1992 Sb. A v souladu s nařízením vlády č. 341/2017  Sb. a nařízením vlády č. 222/2010  Sb., ve znění pozdějších předpisů)

Charakteristika vykonávané činnosti:
Vedení evidence sbírkových předmětů, dohled nad jejich uložením a konzervací, fotodokumentace sbírkových předmětů a dohled a výklad při výstavách a v expozicích Orlického muzea.

Požadavky:
-         Minimálně středoškolské vzdělání a maturitou humanitního směru
-         Znalost muzejního programu DEMUS, praxe na podobné pozici v minulosti výhodou
-         Organizační schopnosti, vysoké nároky na komunikativnost a samostatné rozhodování
-         Aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, znalost grafických programů výhodou)
-         Řidičský průkaz
-         Časová flexibilita (pracovní doba dle programové skladby, to je v sobotu a neděli)