27.4.2020

Národní galerie v Praze hledá kolegu/yni na pracovní pozici „projektový manažer Klubu přátel NG"

Termín přihlášek je do 20. května 2020

Marketingové oddělení NGP hledá komunikativní osobnost se zkušeností z oblasti marketingu a s obchodní činností na pozici manažera Klub přátel Národní galerie v Praze.

Popis pracovní pozice:
– rozvíjení koncepce a plánování činnosti Klubu přátel NGP
– digitalizace zpracování dat a modernizace Klubu přátel
– správa databáze stávajících členů
– komunikace se stávajícími členy
– organizace akcí pro Klub přátel
– akvizice nových členů
– administrativní činnost

Požadujeme:
– organizační a komunikační schopnosti
– koncepční a strategické myšlení, samostatnost
– loajálnost, časová flexibilita, schopnost práce vtýmu
– zkušenost voblasti marketingu vkulturním prostředí a sobchodní činností výhodou
– pozitivní vztah kNGP a kčinnosti Klubu přátel
– výborná znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
– pokročilá znalost práce s PC

Nabízíme:
– plný pracovní úvazek
– práce na dobu určitou – zástup za mateřskou dovolenou
– odpovídající platové zařazení
– zázemí prestižní kulturní instituce
– nspirativní pracovní prostředí
– pracoviště v centru Prahy
– benefity: 5 týdnů dovolené, 6 sick days, stravenky, MultiSport, jazykové kurzy, volný vstup do expozica dalších kulturních institucí
– nástup od 1. 7. 2020 nebo dle domluvy

V případě zájmu zašlete:
– profesní životopis
– motivační dopis
– stručnou vizi Klubu přátel NGP na rok 2021–2023

Své podklady zasílejte nejpozději do 20. května 2020 na hr@ngprague.cz.

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.