22.9.2020

Muzeum romské kultury vyhlašuje výběrové řízení „Edukátor v kultuře / vedoucí Lektorského oddělení"

Forma úvazku:                                    pracovní poměr, plný úvazek
Předpokládaný nástup:                       září 2020
Místo výkonu práce:                            Brno
Předpokládaný plat:                            30.000 – 45.000 Kč hrubého měsíčně

Jaké budou vaše hlavní úkoly?

Na co se u nás můžete těšit?

Jak si vás představujeme?

Zaujali jsme vás? Dejte nám o sobě vědět!

Přihlášku do výběrového řízení zasílejte písemně do 21. 8. 2020 a to buď pomocí pracovního portálu jobs.cz nebo na e-mail personalista@rommuz.cz. Do předmětu zprávy napište „Výběrové řízení – LO“. Součástí písemné nabídky musí být motivační dopis s uvedením vašeho přínosu pro Muzeum romské kultury, strukturovaný životopis s kontaktními údaji a vaší fotografií a kontakt nejméně na 2 osoby, které mohou poskytnout vaše profesní reference.

K ústnímu pohovoru budou pozvaní jen vybraní uchazeči. O postupu do užšího výběru budete informováni nejpozději do 4. října 2020.