15.2.2021

Muzeum Vyškovska vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa „investiční technik, správce budov"

Termín přihlášek je do 31. května 2021

Požadavky:
▪ vzdělání minimálně ÚSO s maturitou stavebního nebo technického zaměření
▪ praxe na obdobné pozici (investiční činnost, zadávání veřejných zakázek, správa budov, požární ochrana, BOZP atp.) minimálně 2 roky
▪ znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, a dalších souvisejících právních předpisů
▪ znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů, a dalších souvisejících právních předpisů týkajících se předmětné oblasti
▪ velmi dobrá znalost práce s PC (Word, Excel)
▪ ovládání českého jazyka (výborný písemný i slovní projev)
▪ řidičský průkaz sk. B pro řízení služebního vozidla
▪ občanská a morální bezúhonnost
▪ ochota se dále vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí
▪ schopnost dobré komunikace, umění jednat s lidmi

Výhodou při výběrovém řízení je:
▪ autorizace dle zákona č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve znění pozdějších předpisů
▪ osvědčení o odborné způsobilosti dle § 11 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů
▪ znalost cizího jazyka (AJ/NJ)

Náplň práce tvoří zejména:
▪ příprava stavebních akcí, zpracování rozpočtů a plánů nákladů na přípravné, průzkumné a projekční práce, technickoekonomické hodnocení efektivnosti investic včetně předkládání návrhů opatření na změny
▪ příprava materiálů týkajících se veřejných zakázek a záměrů reprodukce majetku ke schválení v radě či zastupitelstvu kraje, příprava smluv
▪ příprava zadávacích řízení dle zákona o zadávání veřejných zakázek a zpracování podkladových materiálů pro rozhodnutí o výběru zhotovitele veřejné zakázky
▪ zajištění realizace akcí včetně dozorování průběhu realizace stavby, koordinace dodavatelů a jiných účastníků stavby, přebírání prací, prověřování a zajišťování úplnosti dokumentace
▪ průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu na realizaci akcí
▪ vyřizování povolení realizace stavby (včetně zajištění všech stanovisek a podkladů pro vydání povolení)
▪ komplexní zajištění metodické, organizační, řídící a kontrolní činnosti v oblasti BOZP a požární ochrany
▪ komplexní správa budov
▪ energetický management
▪ zajišťování řádného technického stavu technických zařízení (například kotlů, tlakových nádob apod.), bezpečnostních a elektrických zařízení
▪ zajišťování agendy autoprovozu

Přihláška musí obsahovat:
▪ jméno a příjmení, příp. titul
▪ datum a místo narození
▪ státní příslušnost
▪ místo trvalého pobytu
▪ číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana)
▪ telefonní spojení, e-mailová adresa, datum a podpis

K přihlášce připojte:
▪ strukturovaný profesní životopis
▪ motivační dopis
▪ originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
▪ případně kopii vysvědčení o státní závěrečné zkoušce nebo dodatek k diplomu (vysvědčení nebo dodatek
nemusí být ověřováno)
▪ originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona
č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění

Předpokládaný nástup: možno ihned, nebo dle dohody, na dobu určitou 1 roku (po této době možnost
prodloužení i na dobu neurčitou)

Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, platová třída 10.
Po uplynutí zkušební doby pověření vedením zaměstnance na pozici domovník a s tím související přiznání
příplatku za vedení ve výši 5 % z platového tarifu nejvyššího platového stupně v platové třídě 10.

Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději
do 30. 4. 2021.
Přihlášku lze podat osobně nebo zaslat na adresu: Muzeum Vyškovska, příspěvková organizace,
náměstí Čsl. armády 475/2, Vyškov-Město, 682 01 Vyškov.

Kontaktní osoba:
Monika Pelinková, 517 348 147, 517 348 040, e-mail: pelinkova@muzeum-vyskovska.cz

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže
být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazované pracovní místo.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Upozornění pro uchazeče:
Uchazeči, kteří splní požadované předpoklady stanovené v oznámení o výběrovém řízení, budou k účasti
ve výběrovém řízení vyzváni prostřednictvím e-mailu.