8.4.2021

Národní muzeum – Historické muzeum vyhlašuje výběrové řízení na pozici „dokumentátor v Sekretariátu Historického muzea"

Termín přihlášek je do 18. dubna 2021

Místo výkonu práce:
Národní muzeum – Historické muzeum, Vinohradská 1, 110 00 Praha 1

Nástup:
podle dohody

Požadavky pro výkon práce:
– SŠ nebo VŠ,
– dobrá znalost práce na PC,
– znalost spisové služby,
– znalost AJ,
– velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
– důsledné, svědomité a pečlivé plnění zadaných úkolů,
– naprostá spolehlivost a loajalita,
– samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování,
– schopnost koordinace většího kolektivu,
– trestní bezúhonnost,
– řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Pracovní náplň:
– zajišťování specializované organizační a koordinační činnosti a agendy ředitele Historického muzea (dále HM),
– ve spolupráci s hlavním kurátorem HM realizování agendy výpůjček a repro smluv v rámci ČR, stanovování odborných podmínek pro jejich realizaci,
– spolupráce na optimalizaci organizační struktury HM na základě rozboru její struktury,
– v souladu se spisovým řádem Národního muzea vedení spisové agendy,
– zajišťování administrativy pro HM, komunikace s dalšími složkami NM,
– pořizování zápisů z porady vedení HM a sledování plnění zadaných termínů úkolů,
– vedení agendy sledování docházky pracovníků HM a zpracovávání měsíčních výkazů docházky,
– sledování agendy cestovních dokladů, faktur a objednávek,
– vedení adresářů kontaktů HM.

Nabízíme:
– pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce, zázemí a stabilitu významné kulturní instituce se sídlem v centru Prahy,
– 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, volné vstupy do příspěvkových organizací Ministerstva kultury, příspěvek na stravování.

Odměňování:
Podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Termín pro podání přihlášky:
18. 4. 2021

Přihlášky zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "dokumentátor HM". Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Způsob zpracování přihlášky:
Motivační dopis
Profesní životopis

Národní muzeum, Václavské náměstí 1700/68, 110 00 Praha 1 – Nové Město

Kontaktní osoba: Zdeňka Pucholtová, e-mail: zdenka.pucholtova@nm.cz, tel.: +420 224 497 208

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru